Sposób działania Fibre Select

Możliwość komentowania Sposób działania Fibre Select została wyłączona

Jak działa błonnik witalny Fibre Select? Przyjrzyjmy się z bliska składnikom tego wyjątkowego specyfiku i zobaczmy jak każde z nich przyczynia się do wzrostu naszego dobrego samopoczucia. Uwaga! Wszystkie wymienione powyżej specyfiki są pochodzenia naturalnego – nie zawierają żadnych środków chemicznych, polepszaczy czy niezdrowych substancji.

  • Mikronizowany błonnik jabłkowy, jak sama nazwa wskazuje, pochodzi z jabłek – dokładnie z najzdrowszej jego części: skórki. Błonnik ten pozwala raz na zawsze pozbyć się problemów trawiennych – zarówno zaparć jak i biegunek. Zaraz po dostaniu się o organizmu chłonie wodę i szkodliwe substancje, a następnie pęcznieje. Właściwości te wpływają na detoksykację organizmu, odpowiednią konsystencję stolca, a także… uczucie sytości. Substancja bardzo wypełnia cały żołądek, dzięki czemu czujemy się najedzeni. Jej regularne spożywanie chroni przed podjadaniem, a co za tym idzie – wspomaga redukcję zbędnych kilogramów.
  • Łupina nasienna babki jajkowatej, czyli kolejne źródło zdrowego błonnika. Ten składnik odpowiada za regulację poziomu cholesterolu oraz regulację poziomu cukru we krwi. Podobnie jak wspomniany już mikronizowany błonnik jabłkowy, reguluje pracę układu trawiennego – usuwa nie tylko toksyny i substancje szkodliwe, ale również stany zapalne. Właściwości chłonące przyczyniają się do pozbycia problemów z zaparciami i biegunkami.
  • Mikronizowany błonnik lniany to kolejny rodzaj błonnika pozyskiwany z wytłoków siemienia lnianego. Podobnie jak poprzednie dwa rodzaje błonnika, również ten poprawia perystaltykę jelit i wpływa na detoksykację organizmu.
  • Oligofruktoza z korzenia cykorii oraz inulina z korzenia cykorii – mimo dziwnej nazwy, obydwa te składniki są w pełni naturalne, a co za tym idzie również bezpieczne dla organizmu. Specyfiki te należą do grupy prebiotyków – obydwa odpowiedzialne są za obudowę oraz utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej układu trawiennego (z uwzględnieniem jelit). Nieodpowiednia dieta sprawia, że pozbywamy się z organizmu dobrych bakterii jelitowych. Prebiotyki te łagodzą skutki spożywania ‘śmieciowego jedzenia’, a dodatkowo przyspieszają wydalanie z organizmu toksyn i szkodliwych składników, a także wspomagają działanie całego układu trawiennego.
  • Guma guar, czyli kluczowy składnik Fibre Select jest szczególnie ważny dla organizmu poprzez swoje właściwości zagęszczające. Docierając do żołądka tworzy swojego rodzaju papkę, gwarantującą nam długotrwałe uczucie sytości. Można powiedzieć, iż ten specyfik jest pożądany głównie przez osoby dbające o linię czy będące na tzn. diecie redukcyjnej.

Podsumowując: Fibre Select działa na cały układ trawienny. Jako że posiada doskonałe właściwości chłonące, pozwala szybko i sprawnie oczyścić nasz organizm z toksyn i szkodliwych składników. Te same właściwości są nieocenione również przy problemach trawiennych, w szczególności biegunkach. Szybkie ‘wychwytywanie’ wody reguluje konsystencję stolca sprawiając, iż nie mamy problemów z wypróżnianiem. Błonnik witalny Fibre Select usprawnia oraz przyspiesza przemianę materii, poprawiając tym samym nasze ogólne samopoczucie. Właściwości detoksykujące natomiast bezpośrednio przyczyniają się do zdrowego wyglądu naszej skóry, włosów oraz paznokci.

No votes yet.
Please wait...